Kontakt

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zapytania ogólne/ pytania dotyczące zamówień


kontakt@roslinydomowe.com

Odpowiadamy do 2 dni roboczych.

Zapytania firmowe/ oferty marketingowe:
mar@roslinydomowe.com 

Adres

Adres do zwrotów:

Magazyn RoslinyDomowe

Pojawie 17, 32-821 Zaborów

Dane rejestrowe firmy

Deseos Marlena Gawełda, Łanowa 43c/15, 30-725 Kraków, NIP 6793219758

Social media

Szybki formularz kontaktowy

FAQ: CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
Kiedy moje zamówienie zostanie wysłane?

Otrzymasz wiadomość e-mail, gdy zamówienie zostanie spakowane. Zwykle wysyłamy w 1-2 dni, ale w ekstremalnych przypadkach wysyłka może się wydłużyć do 7 dni roboczych (np. mrozy w zimie).

Kiedy podlać roślinę? Czy trzeba ją przesadzić?

Przed wysłaniem roślin są delikatnie podlewane. Po otrzymaniu paczki należy sprawdzić, czy ziemia jest wystarczająco wilgotna dla konkretnego gatunku rośliny i w razie potrzeby ją podlać. Aby upewnić się, czy roślina potrzebuje wody, można skorzystać z testera wilgotności podłoża. Rośliny należy przesadzić z ziemi produkcyjnej do wysokiej jakości podłoża. Najlepiej dać roślinom czas na przyzwyczajenie się do nowego otoczenia, przez okres do dwóch tygodni. Można także wybrać opcję przesadzenia, którą zajmujemy się kompleksowo przed wysyłką.

Roślina dotarła uszkodzona. Co teraz?

Angażujemy się całym sercem w pielęgnację i pakowanie roślin, jednak ponieważ są to żywe organizmy, czasem coś może pójść nie tak jak powinno. W takich sytuacjach prosimy o przesłanie maila z opisem sytuacji, zdjęciami ukazującymi uszkodzenia i numerem zamówienia, a my postaramy się rozwiązać każdy problem. Reklamacje roślin żywych przyjmujemy do 24 godzin od dostarczenia paczki (proszę się nie martwić, jeśli nie odpowiemy od razu, ważna jest data otrzymania wiadomości).

  KARIERA

  Dołącz do naszego zespołu.

  Jesteśmy kreatywnym zespołem z zamiłowaniem do roślin i natury. Cenimy pracę w zespole, unikalne pomysły i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które integrują piękno natury z naszymi projektami. Nasza kariera to nie tylko praca, ale pasja do roślin, którą chcemy rozprzestrzeniać.

  Roślinny newsletter

  Zasubkrybuj nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowościach, zniżki na rośliny, cenne wskazówki jak pielęgnować rośliny domowe i inne niespdzianki
  Nie spamujemy!

   Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie. Cookie Policy

   0