O nas

O nas

Cześć! Miło nam Cię widzieć

Witaj w naszym sklepie internetowym specjalizującym się w roślinach doniczkowych! Jesteśmy pasjonatami zieleni i chcemy przynieść do Twojego domu nie tylko piękno roślin, ale także radość z ich pielęgnacji i obcowania z naturą.

Nasza historia sięga 2020r, kiedy to w trakcie lockdownu zaczęliśmy naszą przygodę z roślinami doniczkowymi online. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, dbając o to, abyś mógł znaleźć u nas najwyższej jakości rośliny, które będą ozdobą Twojego wnętrza oraz dostosowane do Twoich umiejętności pielęgnacyjnych.

bag_rosliny_domowe
Gwarancja jakości

Dbamy o to, aby nasze rośliny były zdrowe i dobrze przygotowane do transportu, dzięki czemu możesz być pewien, że otrzymasz produkt wysokiej jakości.

Gwarancja jakości

Dbamy o to, aby nasze rośliny były zdrowe i dobrze przygotowane do transportu, dzięki czemu możesz być pewien, że otrzymasz produkt wysokiej jakości.

Zazieleń swoje wnętrze

Rośliny Domowe online dla każdego

Jesteśmy zawsze gotowi służyć Ci pomocą i poradą w kwestiach związanych z pielęgnacją roślin. Nasz zespół ekspercki z chęcią udzieli Ci wskazówek dotyczących odpowiedniego podlewania, oświetlenia czy nawożenia, aby Twoje rośliny mogły rosnąć zdrowo i pięknie.

Wierzymy, że rośliny doniczkowe nie tylko dodają uroku każdemu wnętrzu, ale także przynoszą wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Dlatego też zachęcamy Cię do odkrywania naszej bogatej oferty i dołączenia do naszej społeczności miłośników zieleni.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym sklepem i zapraszamy do zakupów!

KONTAKT

Chcesz się czymś z nami podzielić?

Jesteśmy otwarci na współpracę, wspólne poszukiwanie nowych pomyłów i urzeczywistnianie ich. 

Roślinny newsletter

Zasubkrybuj nasz newsletter i otrzymuj powiadomienia o nowościach, zniżki na rośliny, cenne wskazówki jak pielęgnować rośliny domowe i inne niespdzianki
Nie spamujemy!

    Korzystamy z plików cookies, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie. Cookie Policy

    0